ייעוץ בתביעות ביטוח בגין שערים חשמליים פגומים

ייעוץ בתביעות ביטוח בגין שערים חשמליים פגומים

לעיתים קרובות אנו נקראים להגיע לאתר כדי להעריך שערים פגומים עבור חברות הביטוח כעד מומחה. ברוב הסיבות מוגשות תביעות עקב נזקי התנגשות מכלי רכב.

 

שערי עץ קשה וגם מתכת הם חזקים, לעיתים קרובות ניתן להרחיקם ולתקן אותם כך שלא יתכן שיהיה צורך לרכוש שערים חדשים, עם זאת, יש להזהיר, נזק לא תמיד מוגבל בהכרח לשערים עצמם – למבנים התומכים או למפעילי השערים עשויים להיות ניזוק ויהיה צורך בבדיקה ובדיקה נוספת.

 

ייתכן שלא תורשה לתבוע, או להחזיר את מלוא העלויות, אם לא תודיע על כך למבטח שלך מייד כאשר תבחין בנזק לשערים החשמליים שלך מאירוע בעל דין.

 

נזק סערה בשערים, גדרות וקירות גבול אינו מכוסה בדרך כלל לא תכולה או ביטוח מבנים. הדבר נובע בעיקר מהקושי הקיצוני להבדיל בין נזק שנגרם לשער על ידי מזג האוויר בפני עצמו, או אם הוא הותקן ותוחזק בצורה גרועה ומזג האוויר פשוט האיץ בעיות. לכן רצוי לשמור את כל הקבלות ולנהל רישום של כל התחזוקה המתבצעת בשערי החשמל שלך. צלם גם תמונות עם חותמת תאריך שיעזרו לך באשראי במקרה של תביעה, כך שברור כי השערים שלך נפגעו בגלל האירוע שאתה טוען אליו.

 

אם הגדר או השערים שלך נפגעו בגלל ההשפעה של רכב חולף, המדיניות שלך עשויה להסכים לשלם בהתאם לתנאי הכיסוי שלך.

 

חברות ביטוח מסוימות יכולות לקחת זמן רב להסדרת תביעה במיוחד אם יש מחלוקת או נסיבות מעורפלות. לדוגמא שערים שנפגעו על ידי מכוניות תפורות, המהווים שימוש לרעה ואולי לא מכוסים. במקרים רבים נפגעו שערים על ידי נהגי המסירה, איש הפח או אפילו טנדרים בזמן שהבעלים לא היה ולא ניתן היה להוכיח כיצד נגרם הנזק.

 

לאחרונה היה לנו לקוח שיספר לנו על כך שהשער נפגע על ידי משאית שהכחישה את כל הידע עד שהחברה שלו נשלחה צילומי טלוויזיה במעגל סגור מוקלטים של האירוע!

 

במקרים רבים ידענו כי ייקח למעלה משנה אחת מתביעת עיבוד ובסופו של דבר תשולם. לכן רוב חברות התקנת השערים כולל עצמנו לא יתמודדו ישירות עם חברת הביטוח ולא יקבלו תשלום מהן. זה נובע מעלויות הניהול הגבוהות באופן לא פרופורציונאלי בהתמודדות עם חברות ביטוח בהתבסס על צווי שוליים יחסית.

 

אם אבטחת הבית שלך נפגעת מכיוון ששערי החשמל שלך כבר אינם פועלים, אנו ממליצים בחום לשלם על כך שתוקנו על ידי חברת התקנת שערים בעלת מוניטין באופן מיידי בזמן שתביעתך עובדת.

 

אנו מציעים לכל הלקוחות הצעת מחיר ללא עלות למטרות ביטוח, אולם אם ברצונך שנצטרף לאתר כדי לתקן את השערים יש לשלם דמי פניה וחיובים נוספים באתר לפי שעה יחולו.

ניתן ליצור קשר באתר https://www.gotlieb.co.il/

 

סגירת תפריט