כיצד לנקות את טבעת האירוסין שלכם

כיצד לנקות את טבעת האירוסין שלכם

אם אי פעם תהיתם כיצד לנקות את טבעת אירוסין משובצת היהלומים שלכם, מומלץ שתקפידו לבצע את הצעדים הקלים הבאים שמפורטים בהמשך. אם אתם לא מנקים את הטבעת שלכם בדרך הנכונה, אתם יכולים להזיק יותר ליהלום ולטבעת שלכם.

 

כימיקלים ושמנים עלולים להצטבר בטבעת היהלום וללכלך את פני השטח. לפעמים טבעת שלא נוקתה זמן מה יכולה להראות הרבה פחות יוקרתית ממה שהיא בפועל. שמירה על ניקיון טבעת האירוסין היא תהליך קל שניתן לבצע במהירות באמצעות מספר צעדים פשוטים.

 

ניתן להשתמש בחומר ניקוי עדין שאינו שוחק, להגנה על המתכת מפני שריטות. חשוב להשתמש בסבון שאינו מבוסס על שמן, שכן אם תשתמשו בסבון כזה הוא ישאיר כתמים שמביסים את המטרה של ניקוי טבעת האירוסין שלכם.

 

* מלאו קערה רדודה עם חומר הניקוי וקצת מים ביחס של 1:3 לטובת המים. בדרך כלל מספיק להשתמש בקצת נוזל לשטיפת כלים בכוס מים חמים.

* מערבבים אותו ומניחים את טבעת האירוסין במים כדי להשרות.

* לאחר כרבע שעה של השרייה, הסירו את הטבעת מהמים והשתמשו במברשת שיניים רכה כדי לנקות את הטבעת בעדינות.

* בכדי להיפטר מפסולת, הכניסו שוב את הטבעת למים למשך מספר דקות נוספות ואז שטפו בקערה עם מים צלולים וקרירים (שימוש בכיור אינו רעיון נהדר לשטיפה מכיוון שהטבעת שלכם עשויה בסופו של דבר להחליק מהאחיזה וללכת לאיבוד בתוך תעלת הניקוז).

* לאחר שטיפת הטבעת, התבוננו מקרוב כדי לראות אם נשארה פסולת כלשהי או הצטברות מתחת לאבן. אם ישנו לכלוך עדיין, תוכלו להשתמש בקיסם על מנת לשחרר אותו משם בעדינות.

* לאחר הסרת כל הפסולת, שטפו שוב את הטבעת בקערת מים נקיים וייבשו אותה באמצעות מטלית רכה. דוגמה טובה לבד רך הוא סוג הבד שנמכר לניקוי משקפיים או מסכי מחשב.

 

כדי להימנע מפגיעה בטבעת האירוסין משובצת היהלומים ולהנות מהמראה המיטבי שלה, זו תהיה בחירה טובה לא לענוד את הטבעת בעת מריחת קרם גוף כלשהו, ​​מוצרים לטיפוח השיער, בושם או איפור. כל המוצרים הללו יכולים לגרום להיווצרות לכלוך והצטברות של פסולת בטבעות ויכולים גם לפגוע במראה שלהן.

 

הניקוי של טבעת היהלום אורך בסך הכל כמה דקות פעם בחודש, והוא מבטיח שהאבן שלכם באמת תישאר לנצח.

סגירת תפריט