You are currently viewing תפסיקו לעשות את הטעויות האלה בבגדי ים

תפסיקו לעשות את הטעויות האלה בבגדי ים

אם אתם מפנטזים על בריחה במזג אוויר חם, אתם בוודאי מדמיינים את בגדי הים והכיסויים העדכניים והמקסימים ביותר שקיימים היום. לפני רכישת סגנונות חדשים, הכירו טעויות התאמה, בחירה, שימוש וטיפול אופייניים שיש להימנע מהם. החלופות שלהלן ישכנעו אותך לשנות את דרכיך כדי שתוכל להתמקד בכיף ורגיעה במקום בגדי ים שנבחרו בצורה גרועה בחופשות הקרובות.

מסתיר יותר מדי

האם הימנעות מחשיפת הפרדות הפכה להרגל לכסות את החלק העליון של המאפין, לחמניות הירך או הצלוליט שלך? הפסק לגנוח שאתה לא מתאים למיתוס הגוף המושלם ואמץ את צורתך האישה כאטרקטיבית באופן טבעי. סביר להניח שאתה האדם היחיד שאובססיבי לגבי הפגמים הנתפסים של הצורה שלך. לאחרים אכפת יותר מכך שתהנה. אם אינך יכול לבטל מחשבות שליליות, החלף אותן במחשבות חיוביות. לדוגמה, תשמח שהחזה המלא שלך עולה על הירכיים הרחבות שלך. עדיין מהסס להראות את הדמות שלך? קחו בחשבון את ההפתעות המדהימות האלה: בגדי ים צנומים יותר ממש דקיקים את המראה הכללי שלך. ורצועות מתכווננות לא יחפרו לאזורים מלאים יותר. אם אתה מחפש בגדי ים מעוצבים, תמצא אותם באתר https://shaked-online.com/ במבחר העצום שלנו של סגנונות שני חלקים. 

אי נוחות

האם סבלת עם חתכים לא נוחות? לאחר מכן אסרו בגדי ים שנחפרים בעור שלכם, אלסטיים שצובטים ותמיכה לא מספקת בחזה שגורמת לכאבי כתף. הבעיות הללו מצביעות על כך שלא התאמת צלליות או מידות של בגד ים למבנה הגוף שלך. בגדי ים ישיר מאפשרים לך לקנות עליוניות ותחתונים בגדלים שונים כך שכל אחד מהם יציע התאמה מצוינת ונוחה. עבור חזה גדול יותר, חפש סגנונות עם כוסות מובנות המספקות את התמיכה הנוספת שאתה צריך.

התעלמות משימוש

 אז אתה בוחר בגדי ים רק למראה מבלי לקחת בחשבון גם פונקציות? סגנונות חמודים צריכים להתאים גם לרמות הפעילות הגופנית ולאזורים שלך. לנוח לצד הבריכה או לשיזוף על החוף, ביקיני חושפני וחולצות בנדו סטרפלס מעודדים שיזוף. כאשר אתה שוחה, תשחק בספורט מים או חוף, תרצה או תרקד, בחר אפשרויות משמעותיות שיישארו במקומן תוך כדי תנועה. בחר כיסוי מאובטח יותר ומלא יותר כמו תחתונים עם מותניים גבוהים אם אתה מתכנן לצלול, לשחות הקפות או לגלוש. בגדי ים מתרחבים במים, אז הזמינו הפרדות ספורטיביות צמודות יותר כדי למנוע תקלות בארון הבגדים. עם חליפות מחלק אחד, אתה אף פעם לא צריך לדאוג שהתחתונים שלך ירחפו משם במבוכה חשופה מדי.

הזנחת הטיפול בבגד ים

האם הפסקתם לשטוף בגדי ים רטובים לאחר השחייה? טבילתם במים קרירים עד פושרים מסלקת שאריות של כלור או מי מלח. אולי תעדיף שטיפת ידיים אפילו חליפות הניתנות לכביסה במכונה כדי לשמר את המתיחה שלהן. לסחוט אותם בעדינות כדי להסיר עודפי מים. תלו אותם במקלחת או באזורים חיצוניים מוצלים. הימנע מכל מקורות חום ישירים לרבות אור שמש חזק ומייבשים חשמליים. הם יהרסו את הגמישות והתמיכה. או להניח חתיכות לחות על גבי מגבות שטוחות לייבוש באוויר. טיפול נאות לאחר כל שימוש יאריך את חיי בגדי הים שלך.