פנקו את הלקוחות והעובדים שלכם עם עגלת קפה

פנקו את הלקוחות והעובדים שלכם עם עגלת קפה

אם אתה מתכנן אירוע ארגוני, אל תשכח את שכירת עגלת הקפה. קפה קייטרינג הוא תוספת מצוינת לכל אירוע, החל מכנסים ותחרויות וכלה בארוחות ערב, תערוכות והשקות מוצרים. אנו יכולים לספק את כל מה שצריך כדי לטפל באורחים שלכם בקפה הטעים שהם רוצים. השירותים שלנו כוללים קפה, תה ושוקולד חם, בריסטות מקצועיות להגשה, וכל הציוד הדרוש להגשת משקאות קפה באירוע שלכם. אנו אפילו נטפל בכל ההקמה והניקיון של עצמנו.

 

כיצד להתאים אישית את ההזמנה שלך לשירות עגלות קפה?

אם תרצו קפה נייד לאירוע הבא שלכם, הגדרתו קלה. אתה יכול לקבל את השירותים המדויקים שאתה רוצה, המותאמים לצרכים הספציפיים שלך, בהשכרת עגלה. כך תוכלו להתאים אישית את השירות שלכם.

 

צרו קשר עם פרטי האירוע שלכם. לאחר שנדע את מיקומך, מטרתך וסכום, אנו יכולים לספק לך הצעות לכמה קפה שתצטרך וליווי מתאים, כמו גם הצעת מחיר שתתאים לאירוע שלך.

הזמן את החבילה שלך. כשאתה מחליט על חבילה, תוכל לנעול את התאריך שלך כדי להבטיח כי לאורחיך תהיה גישה לקפה טרי וחם לאורך כל האירוע שלך. אנו נעקוב קרוב יותר לתאריך כדי לוודא שהחבילה שבחרת עדיין תעבוד עבורך (לדוגמה, אם המספרים שלך עלו או ירדו).

הרגע ותיהנה מהאירוע שלך. אם בחרת בעגלת קפה ממותגת או סיפקת מדים של בריסטה הנושאים את הלוגו שלך, אנו נציג אותה כעגלת החברה שלך.

יתרונות של עגלת קפה ממותגת

כשאתה בוחר השכרת עגלה כדי לספק את הקפה הנייד שלך, ייתכן שתרצה לסמן את עגלת הקפה שלך כך שכולם ידעו שזו החברה שלך שמספקת את הקפה. להלן מספר סיבות נוספות לבחירת עגלת הקפה הממותגת.

 

-להתבלט מהקהל. אם תספקו קפה באירוע עסקי או באולם מסחרי צפוף, עגלה ממותגת היא דרך פשוטה להביא את הלוגו לחזית והמרכז.

-למשוך את הלקוחות והעובדים האידיאליים שלך. כשאנשים מקשרים משהו נעים – כמו קפה – למותג שלך, הם יעשו קשרים חיוביים באופן אוטומטי כאשר הם חושבים על החברה שלך וסביר יותר שתרצו לעסוק.

-כדי לשמור על שיווק עקבי. כל קמפיין שיווקי עובד הכי טוב כאשר הלוגו, הצבעים, הטיפוגרפיה, הפילוסופיה והקול שלך נשמרים עקביים בכל הפלטפורמות. בחר עגלת קפה ממותגת שתעבור עם השיווק שלך עד הפרט האחרון.

 

סגירת תפריט