רהיטי עץ

רהיטי עץ

רהיטים מעץ מלא ואיכותי הם יקרים, אין ספק בכך. אבל לקוחות עדיין קונים סטים של ריהוט שינה מעץ דובדבן ועץ אגוז וכן פריטי ריהוט מעצים נוספים. הסיבות לכך שעץ מלא עדיין נמכר קשורות לאריכות ימיו, ערכו ויופיו.

 

3 הסיבות המובילות לרכישת רהיטי עץ

רהיטים מעץ מלא ואיכותי הם יקרים, ללא ספק. זה לא מתאים לכל אחד. סטודנטים נוטים למצוא רהיטים מתאימים יותר באיקאה – זה בטוח. אבל אם נחתם על הפוסט הזה, אתם כנראה בעלי בית שמעוניינים לרהט את הקן שלכם לטווח הארוך. ובכן, אנו מדברים עם אנשים כמוכם כל יום ולכן למדנו כמה דברים על הסיבות שבעטיין הלקוחות שלנו מחפשים לקנות רהיטי עץ.

ראשית – הם יפים

בדקו סטים של ריהוט שינה מעץ דובדבן ועץ אגוז. אתם פשוט לא מקבלים סוג כזה של פטינה חלקה ומעודנת מרהיטי עץ אורן, אשוח או עצים רכים אחרים. כשמלטשים כראוי את העצים הקשים ומושחים אותם בלכה שקופה לא רעילה או בשמן טבעי, תוכלו להחליק את הידיים שלכם על העץ וזה כמעט ירגיש לכם כמו עור. שום ריהוט מעץ רך, מתכת או פלסטיק אינו יכול לתת את אותה התחושה שנותנים רהיטי עץ איכותיים בעבודת יד.

שנית – הם עמידים ומחזיקים מעמד כל החיים

עצים קשים כמו דובדבן, אגוז, מייפל ועץ אלון הם עצים נשירים שצומחים לאט יותר מעצים מחטניים כמו אורן ואשוח. לפיכך, עץ קשה הוא בדרך כלל צפוף יותר, כבד, עמיד, ובכן … קשה. עצים אלה אינם שרפיים מדי כך שהם לא דולפים ומתפצלים כמו שקורה לעצי אורן. אם אתם מטפלים בריהוט הפרקט שלכם בצורה טובה, הוא יחזיק מעמד יפה שנים רבות, אפילו דורות רבים. אנו בטוחים מספיק בריהוט הפרקט שלנו כדי לתמוך בו עם אחריות לכל החיים.

שלישית – הם חלק טבעי ואורגני מבית בריא

אנשים רבים, במיוחד אלה עם ילדים צעירים, מחפשים ריהוט טבעי ואורגני כדי שיהיה חלק מבתיהם הבריאים. לעתים קרובות הם מדברים איתנו על המקום שממנו מגיעים גם הרהיטים שלהם. ריהוט עץ המיוצר באמריקה בנוי בדרך כלל עם עץ שנחטב מיערות אמריקאיים. משפחות נהנות לחתוך לחם מעל שולחן ארוחת ערב שנוצר בהרמוניה עם הטבע.

 

סיבת בונוס! הם חסכוניים בטווח הארוך

בסדר, ציינו 3 סיבות מובילות, אבל הנה סיבה רביעית שאנחנו פשוט לא יכולים לחמוק ממנה. בטווח הארוך, ריהוט מעץ איכותי הוא זול יותר לרכישה מאשר סוגים אחרים של רהיטים – אפילו של איקאה. חשבו כמה פעמים תצטרכו לקנות סטים לחדר שינה או רהיטים לפינות אוכל במהלך חייכם אם אתם תמיד קונים רהיטים זולים. היו לנו המון לקוחות שאמרו לנו שהם ישנים על מזרן על הרצפה כבר כמה שנים בזמן שהם חוסכים לקנות מיטת עץ איכותית. אנחנו יכולים להבין למה.

סגירת תפריט