האם הייתם אוכלים המבורגר עם תוספת של טרנטולה?

האם הייתם אוכלים המבורגר עם תוספת של טרנטולה?

מסעדת המבורגרים בדורהאם, צפון קרוליינה, מציעה תוספת ייחודית למבחר הטופינגס שלה החודש – לצד המערך הרגיל של גבינות, ירקות, רטבים ותבלינים אחרים, ישנו המבורגר מיוחד אחד שעליו מונח טרנטולה.

 

בורגר טרנטולה, שהוכן והוגש באופן אקסלוסיבי בבול סיטי בורגר במהלך חודש אפריל, כולל בורגר בקר מפרות מקומיות שגודלו במרעה, רוטב צ'ילי חריף, גבינת גרווירה וטרנטולה צלוי בתנור (לא מצוין אם העכביש גודל כמרעה), כך על פי התיאור באתר המסעדה.

 

כדי להשתתף במה שמכונה "אתגר הטרנטולה", סועדים סקרנים יכולים להירשם במסעדת בול סיטי בורגר כדי לקבל כרטיס הגרלה, מה שמאפשר להם אולי לזכות בהמבורגר המיוחד הזה. זוכה אחד נבחר מדי יום ומספר הכרטיסים שלו משותף במדיה החברתית; לאחר מכן יש לו 48 שעות ליצור קשר עם המסעדה ולהזמין מקום כדי לטרוף את הפרס המוענק לו. 

 

אתגר הטרנטולה הוא חלק מחגיגת "חודש הבשר האקזוטי" השנתי של המסעדה; האתגר מתרחש באפריל מדי שנה, והוא מציע ללקוחות סיכוי "לחוות טעמים שתרבויות אחרות נהנות מהם כל יום", כך על פי האתר של בול סיטי בורגר. במשך כל החודש, לקוחות יכולים לדגום אפשרויות שעשויות לכלול חזיר בר, תנין, יען ועוד.

 

לדוגמה, באפריל השנה, המסעדה הגישה המבורגר מבשר גמלים, עם גבינת קוואסו וסלט קקטוסים ופירות הדר, בעוד שהקארי פיתון היתה המנה המיוחדת היומית ב-10 באפריל, וקציצת הארנב הופיעה לראשונה ב-13 באפריל. התפריט החודשי אפילו מציע אפשרות לקינוח – גלידה ביתית עם חרקים עטופים בשוקולד.

 

אך בעוד שרוב פריטי התפריט המיוחדים של בול סיטי בורגר זמינים לכל עובדי המסעדה על בסיס כל הקודם זוכה, הבורגר טרנטולה מוענק רק לזוכים בהגרלות.

 

ואיך, אולי אתם תוהים, הטעם של הטרנטולה?

 

נציגי המסעדות צייצו ש"אנשים אומרים שזה טעים יותר מסרטנים, או רכיכות אחרות, לפעמים עם קצת טעם מתכתי". עם זאת, הם רמזו כי היו הבדלים עדינים בטעמים בין חלקי הגוף השונים של העכביש, והוסיפו כי בסופו של דבר, הדרך היחידה לדעת באמת מה הטעם היא לתת ביס ולנסות את זה בעצמכם.

 

הבורגר מוגש עם "צ'יפס מלוכלך" והוא עולה 30 דולר. ההגרלה של אתגר הטרנטולה תימשך בסוף אפריל, כל עוד יש משתתפים שמוכנים להירשם להזדמנות לזכות בהמבורגר המיוחד, או עד שתיגמר האספקה, כך הודיעו בכירי המסעדה בטוויטר.

סגירת תפריט